Zprávy ze světa udržitelnosti

Zprávy ze světa ESG poskytují informace o nejnovějších událostech, projektech, výzkumech a vývoji v oblasti udržitelnosti. Přináší rozhovory, analýzy a trendy spojené s oblastí udržitelného rozvoje, ochrany životního prostředí a sociální spravedlnosti. Zprávy ze světa ESG jsou poskytovány různými subjekty a institucemi, které se specializují na udržitelný rozvoj a s ním související témata.

 

Níže naleznete seznam jejich poskytovatelů, mezi které patří média, neziskové organizace, mezinárodní organizace a podniky:

Nezávislý zpravodajský web, který se věnuje ekologickým otázkám a udržitelnosti v kontextu businessu.

Odborný i populárně-naučný autorský obsah, rubriky jako CSR, klimatická změna a další. Naleznete zde i kalendář akcí.

Informační platforma pro získávání a práci s informacemi o ESG. Podstatné informace k tématu ESG na jednom místě. Zasílání novinek na pravidelné bázi dle vašich potřeb. Krátké texty, rychlé čtení, podrobně v odkazech. Vyzkoušejte na měsíc zdarma.

Martin Ehl a Tereza Beránková vás v podcastu Hospodářských novin provedou nejen nutnými změnami a povinnostmi, ale ukáží taky příklady firem, které šly zelené ekonomice samy vstříc a už teď si na trhu zajistily značnou výhodu.

Internetový televizní kanál se zaměřením na aktuální dění ve společnosti a ve světě byznysu. Série moderovaných diskuzí a rozhovorů o udržitelném rozvoji a společenské odpovědnosti firem.